DarkRolePlay

Forum Serwera DarkRolePlay

Ogłoszenie

IP SERVA 91.204.163.105:8039

#1 2010-04-04 14:53:16

Doi_Daishi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 5
Punktów :   

Podanie na nowego lidera HA

(( Witam pisze podanie gdyż widze że lidera HA nie obchodzi serwer ani forum gram już praktycznie cały czas obserwuje czy ktoś gra i nikogo niema ja wbijam nikt nie wchodzi ...Zapraszam innych na serwer wię c pisze podanie  ))


IC:

Imię: Doi
Nazwisko: Daishi
Lata: 29
Jaka frakcja: Zastępce właściciela Hitman Agency (( to jest tak dajecie mi lidera i ja jestem liderem razem z obecnym tylko ja jestem rozpoznawalny po tyn ze mam 5 range mam te same uprawnienia ale nie mogę podejmować decyzji bez wiedzy 1 szefa chyba że udziela mi wolną rękę ))

List Motywujący:

Doi_Daishi
ul. Glove Street 23/3
98-009 Los Santos
tel. (+92) 422311282  (( podaje nie ten który mam na serwie bo nie pamiętam ))

Do Właściciela Hitam Agency

Będąc w ubiegłym miesiącu w Anglii, pracując tam przy pracy sławnego zabójcy dowiedziałem się wielu rzeczy o was.

Jestem osobą zajmującą się zabijaniem z wykształcenia skończyłem studia strzeleckie. Pracuję nieprzerwanie w swoim zawodzie od 12 lat.Posiadam badania wysokościowe wraz ze wszelkimi dostępnymi zezwoleniami na bron. Wszelkie dokumenty mają ważność na terenie Polski, Unii Europejskie, a także w krajach byłego Związku Radzieckiego, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Burkina-Faso.

Z przyjemnością dostarczę wszelkie referencje uzyskane w poprzednich miejscach pracy. Ostatnim moim pracodawcą była firma Goldfarb i Synowie. W związku zakończeniem prac mojej branży poszukuję pracy w Polsce.

Jestem solidny, fachowy i dokładny. Chętnie stawię się na rozmowę kwalifikacyjną w Państwa firmie.

Z wyrazami szacunku

Doi_Daishi

Pozdrawiam


OOC:

Imię: Darek
Wiek: 16
Płeć: Mężczyzna
Dlaczego Ty?? Wydaje mi się że jestem osobą w miarę odpowiedzialną. Jestem często na kompie i nie jestem osobą grającą RK na innych czyli nie wypominam innym błędów itp itd

Zakaz kopiowania prawa autorskie

Chciałem się zapytać ewentualnie jak to podanie będzie lepsze moge wykosić tamtego z pozycji ? a on by wszedł na zastępce ?
Proszę o pozytywne rozpatrzenie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.javaity.pun.pl www.zlotbtw.pun.pl www.rusycystyka2010.pun.pl www.darkwares.pun.pl www.kokotow.pun.pl