DarkRolePlay

Forum Serwera DarkRolePlay

Ogłoszenie

IP SERVA 91.204.163.105:8039

#1 2010-04-02 19:58:36

Michael_Smithin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-31
Posty: 7
Punktów :   

Rekrutacja

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Los Santos Police Department Recruitment
-------------------------------------------------------------------------------------------------------



Witamy w dziale rekrutacyjnym Police Department. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszych szeregów,
to właściwe miejsce. Zapoznaj się najpierw z całą treścią zawartą w tym temacie, a dopiero następnie zacznij
przygotowywać aplikację do wysłania.


:::::::::::::::::::::::::::::::::::: Odrzucenie aplikacji :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Przykre, jednak nie załamuj się. Przyglądnij się co mogło pójść źle. Pograj trochę dłużej na serwerze
i podszkol swoje RP.


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Zaakceptowanie aplikacji :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Gratulacje. Przygotuj się do kolejnego etapu, którym będzie rozmowa kfalifikacyjna. Co ważne, o konkretnej
dacie dowiesz się poprzez PW, które wyślemy do Ciebie, więc czekaj spokojnie, bo jeśli zaczniesz spamować
i pytać innych osób, możesz pożegnać się z członkostwem w LSPD.


Jeśli pomyślnie przejdziesz rozmowę, drzwi stają przed tobą praktycznie otworem. Twoje miejsce to tylnia kanapa
w radiowozie. Jedyne co musisz zrobić, to uważnie słuchać funkcjonariuszy, którzy biorą Cie na patrol i uczyć
się od nich poprawnych zachowań podczas codziennych obowiązków oficera Police Department. Owe osoby będą
zmuszone do wystawiania ocen na wasz temat.

Jeśli będą dobre - przechodzisz dalej. Teraz stajesz się Police Officer I, jednak pamiętaj, to nie daje Ci
praktycznie żadnych uprawnień. Nadal nie masz możliwości prowadzenia radiowozu, jednak otrzymujesz mundur kadeta
oraz pałkę policyjną i gaz. Zostajesz przydzielony do konkretnej grupy, na konkretne miejsce, gdzie robisz
to co wcześniej. Słuchasz funkcjonariusza, z którym prowadzisz patrol. Oni również wystawiają Ci ocenę,
od której zależy twój awans. Dlatego staraj się jak możesz i zapamiętaj jeszcze jedno. Twój jeden błąd
i kończy się twoja przygoda.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Okres próbny :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Okres próbny jest to tygodniowy (w przypadku ogarniętych graczy, szybko się uczących) oraz dwutygodniowy (w przypadku osób, które uczą się wolno bądź nie przeszły pomyślnie okresu próbnego) okres czasu w którym dana osoba przyjęta na rangę kadeta ma obowiązek zaznajomić się ze wszystkimi sprawami dotyczącymi LSPD. Mowa tutaj przede wszystkim o różnego rodzaju kodeksach, kodach radiowych, jak działa wydział, jak wyglądają poszczególne akcje typu kontrola pojazdu, jak wyglądają pościgi, jak wygląda zatrzymanie i wiele innych. Nie masz się czego obawiać, wszystkiego nauczysz się w praktyce.


Wzór aplikacji:


Kod:

(( IC ))

1) Imię i Nazwisko:

2) Płeć:

3) Wiek:

4) Numer telefonu:

5) Adres zamieszkania:

6) Prawo jazdy( TAK/NIE ):

7) Licencja na broń( TAK/NIE ):

8) Czy masz jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?:

8a) Jeśli tak, jakie i gdzie?:

9) Powiedz coś o sobie i wyjaśnij, dlaczego chcesz wstąpić do LSPD:



(( OOC ))

1) Płeć:

2) Wiek:

3) Ilość przegranych godzin:

4) Ile godzin dziennie spędzasz grając?:

5) Jak długo grasz na Dark-RP?:

6) Czy byłeś wcześniej w jakichś frakcjach?:

6a) Jeśli tak, w jakich i czemu odszedłeś?:

7) Czy posiadasz TeamSpeak 2 i potrafisz się nim obsługiwać?:

8) Czy ktoś polecił Ci wybranie LSPD (nickname):

::::::::::::::::::::::::::::::: Do kogo wysyłać podanie i jaka ma być nazwa? ::::::::::::::::::::::::::::::
Nazwa: [LSPD]Nickname
Do: Michael Smithin

Offline

 

#2 2010-04-03 22:51:45

Michael_Butter

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Rekrutacja

IC:
1 Michael_Butter
2 Męszczyzna
3 31lat
4 Niemam telefonu
5 Adres zamieszkania niemieszkam nigdzie
6 Nie
7Nie
8 Nie ale będę posłuszny i będę słuchał szefa
9 Jestem wysportowany i bardzo miły chcę dołończyć do LSPD, ponieważ chcę łapać złodziei albo inni co łamią prawo.
OOC:
1 Męszczyzna
2 31lat
3 1godzina przegrana
4 Jedńą godzinę
5 Trochę gram bardzo mi się podoba serwer
6 Nie nie byłem
7 Niezbyt
8 Nie nikt mi nie polecił LSPD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kokotow.pun.pl www.zlotbtw.pun.pl www.rusycystyka2010.pun.pl www.darkwares.pun.pl www.javaity.pun.pl